HANNOVER MESSE už za dva týdny

Mezinárodní veletrh  HANNOVER MESSE , který se uskuteční 17. – 21. 4. 2023 v Hannoveru, přivítá návštěvníky opět ve své plné síle .

HANNOVER MESSE již dlouho není jen strojírenský veletrh v dřívějším pojetí pojmu strojírenství. HANNOVER MESSE je přední světový průmyslový veletrh. Jeho hlavní téma „Industrial Transformation – Making the Difference“ (Průmyslová transformace – změna k lepšímu) spojuje výstavní oblasti Automatizace, Pohyb a pohony, digitální ekosystémy, Energetická řešení, Technické díly a řešení, Future Hub – Centrum budoucnosti, Stlačený vzduch a vakuum a Globální obchod a trhy. Mezi hlavní témata patří dekarbonizace, Průmysl 4.0, bezpečnost IT, umělá inteligence a strojové učení, cirkulární ekonomika, Logistika 4.0 a vodík a palivové články.

Zajímá-li vás aktuální průmyslové dění, zajímáte-li se o novinky a inovace, tak je pro Vás HANNOVER MESSE zajisté tím správným místem.

Vstupenku na veletrh získáte zdarma po registraci e-kódu: cc2EH na webových stránkách www.hannovermesse.de/en/application/registration/ticket-registration/