HANNOVER MESSE 2023 přesně za měsíc.

 

 

Dovolte, abychom Vás pozvali k návštěvě mezinárodního strojírenského veletrhu HANNOVER MESSE, na kterém představí v termínu 17. do 21. dubna 2023 přes 4000 firem novinky a inovace z oblastí strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu a energetiky.

 

CO2 neutrální výroba, umělá inteligence, vodíkové technologie, energetický management a Průmysl 4.0 – to jsou zastřešující témata veletrhu letošního ročníku. Během pěti dnů nabídne veletrh HANNOVER MESSE ucelený obraz od digitalizace a automatizace složitých výrobních procesů přes využití vodíku k zásobování továren energií až po použití softwaru k evidenci a snižování emisí CO2.

 

Mezi vystavujícími společnostmi jsou globální technologické korporace ale i malé a stření podniky, více než 300 start-upů a samozřejmě nechybí ani renomované výzkumné ústavy a instituce. Hojně zastoupena je rovněž Česká republika a již tradičně se představí několik českých firem v rámci společné expozice pod zašitou agentury CzechTrde. Katalog vystavovatelů, ve kterém lze filtrovat podle různých kritérií, naleznete na webu pořadatele v sekci Exhibitors & Products.

 

Vstupenku na veletrh si zajistíte zdarma po registrace kódu: TSQTe na webu pořadatele www.hannovermesse.de/en/application/registration/ticket-registration/

 

Veškeré informace k veletrhu, k doprovodnému programu, seznam vystavovatelů a mnohé další naleznete přímo na webu pořadatele www.hannovermesse.de/en

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.