Pro vystavovatele


Dotační programy přes CzechTrade

Agentura pro podporu obchodu CzechTrade zveřejní aktualizované informace k dotačnímu projektu NOVUMM nebo NOVUMM KET koncem roku 2023.

Oficiální účasti MPO ČR

Podrobné informace k oficiálním účastem na veletrzích v zahraničí naleznete zde. 

Jeli Vaše společnost zainteresovaná vystavovat na některém z veletrhů, který pořádá Deutsche Messe, rádi Vám budeme nápomocni v přípravách Vaší účasti. Jako první krok je nutno vyplnit přihlášku, tu naleznete u všech veletrhů pořádaných v Hannoveru v sekci daného veletrhu v sekci „Shop“.

Pořadatel nabízí vystavovatelům celou řadu dalších služeb ob stavby stánků, cateringu, přepravy až po speciální marketingové služby. Podrobnou nabídku naleznete zde.

Upozorňujeme na nekalou činnost mnoha obchodníků, kteří nabízí ubytování jménem veletržní společnosti.  Veletržní společnost doporučuje rezervaci ubytování přes oficiální rezervační portál Hannover Marketing & Tourismus GmbH zde. Poptávku zle zaslat přes kontaktní formulář, telefonický kontakt: +49 511 12345 555.

Užitečné informace


Dotace na veletrhy od CzechTrade

 

Dotace na veletrhy od Ministerstva zemědělství

 

Oficiální účasti Ministerstva průmyslu a obchodu

 

 

Upozornění na falešné zápisy do katalogů 

Bohužel se rozmáhá nekalá činnost ohledně falešných zápisů do katalogů. Informace v češtině naleznete zde. Podrobné informace a návod jak postupovat zveřejňuje na svém webu AUMA (Německý svaz výstavnictví).